Lietošanas noteikumi

!!!ESAM ATVAĻINĀJUMĀ LĪDZ 27.08.2021!!!

EN Hello.
shiping outside Latvia from 01 April based by totally order weight.

Paypal commission additional +10% in order total with shipping fees.
Banks payment +0% to Europ BANK SWEDBANK. 
Please note from March COVID19 situation the post work slowly than usual.


LV Dārgas klienti.
Sakara ar COVID-19 situāciju pasaulē un Latvijā: mēs pagaidām strādājam ierasta režīmā. Strādājam ar nelielam izmainām grafika:

  1. piegāde notiks caur PASTASTACIJU. Nemiet vēra, ka pastastacija pakomati nebūs pieejami lielos Tirdzniecības centros piem Alfa utt. Turpmāku informāciju par pakomatiem sekojiet Latvijas Pasta mājaslapa vai sociālos tiklos. Piegāde maksa 3,00eur. Pasūtījumiem virs 30eur piegāde bezmaksas. Pasts.lv
  2. Ja gadījumā tu velies saņemt ar Omnivu tad piegāde maksas 3,00eur. Pasūtījumiem virs 30eur piegāde bezmaksas. Omniva.lv
  3. Nemet vērā ka pieprasāmu dēļ pasūtījumi perlubaze.lv tiks apstrādāti tikai un vienīgi pēc kārtas un pasūtījuma datuma bez izņēmumiem.
  4. Nemet vērā, ka pasūtījuma komplektācija aizņems lielāku laiku, mēs ne garantējam, ka visas jūsu pasūtītas preces, ir noliktavā, līdz ar to pārbaudīsim atlikumu. Un izsutīsim rēķinu uz jūsu pastu. Vai piezvanīsim jums.
  5. Pasūtījuma laika jūs variet atstās - pievienot savu komentāru vai papildu informāciju pie pasūtījuma. Piemēram par piegādes veidu pakomati adresi. Vai arī par preces daudzumu ja jums nepieciešams vairāk, nekā var pasūtīt veikalā platforma. Dažas preces ir vairuma noliktavā, nekā ir norādīts mājaslapā.
  6. Maksājuma veids tikai bankas pārskatījums.
  7. Droši arī variet man zvanīt darba dienas no 9.00 līdz 18.00. trl. 29133361
Ar cienu Aleksandra
info@perlubaze.lv
P.S. Saudzēsim sevi un citus Latvijas iedzīvotājus. Viss ir mūsu rokas un pašcieņā. Tikai kopā mēs paveiksim COVID-19 pandēmijas izplatību saudzējot mūsu valsts un tās iedzīvotājus.

Lūgums ieverot visas spkc.gov.lv piesardzības pasākumus!!!

 

Sveiki. Ja jūs nesaņemat no mums vēstules, lūdzu, skatiet tos SPAM..

© perlubaze.lv 2021
Darbojās uz: OpenCart. OC Europa no CsillámVilág