Piegādes nosacījumi

​tel. +371 29 133 361
Piegāde notiek 4-7 darba dienu laikā pēc rēķina apmaksas dienas Latvijas teritorijā. Sakarā ar preces priekšapmaksu, lūgums pēc pasūtījuma veikšanas mūsu Internet veikalā, sagaidīt uz sava e-pasta jūsu rēķinu tuvākajā laikā (1-2 darba dienas). Rēķina nenomaksāšanas gadījumā pasūtījums tiks anulēts pēc 5 dienām no rēķina izrakstīšanas brīža (nosūtāms uz jūsu noradīto e-pasta adresi).

Mūsu pakalpojumos iekļauti dažādi piegādes veidi Latvijā:

BO VAS Latvijas Pasts - piegādes veids piemērots mazam preču daudzumam, izmantojot pasta sūtījumus. Preci saņemsiet jums tuvākajā pasta nodaļā pēc jūsu noradītā adresāta, pasūtot preci. Sīkpakas piegādes cena ir 3.00EUR (izmaiņas ar 01.08.2020).
 
Mana Pasta Stacija - piegādes veids piemērots mazam preču daudzumam, izmantojot pasta sūtījumus. Preci saņemsiet jums tuvākajā pasta stacijas nodaļā pēc jūsu noradītā adresāta, pasūtot preci. Sīkpakas piegādes cena ir
3.00EUR (izmaiņas ar 01.08.2020)*.

Ar kurjeru – Rīgas robežās iespējams piegādāt ar kurjera palīdzību. Preces tiek piegādātas pēc norādītā adresāta, pircējam uzrādot personas apliecinošu dokumentu. Piegādes cena 5.00EUR. (Express Pasts).

Saņem pats – Bezmaksas - Jūs variet saņemt jūsu pasūtījumu Purvciemā (pie Mēbeļu Nama), iepriekš sarunājot ar pārdevēju.

Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 30.00EUR ar "Latvijas Pasts" jūsu pasta nodaļā. (izmaiņas ar 01.08.2020)
 
Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 30.00EUR ar "Mana Pasta Stacija" jūsu tuvakā pasta stacija*(izmaiņas ar 01.08.2020)

*Komentāros jūs variet pazinot, kā pasūtījumu  vēlaties saņemt ar Mana Pasta Stacijujūsu tuvākajā pasta stacijā.

*Pēcmaksa – nav pieejama!!!

© perlubaze.lv 2021
Darbojās uz: OpenCart. OC Europa no CsillámVilág